Rzetelna firma

Jesteśmy Rzetelni

Wyrażamy zgodę i dajemy Państwu umożliwić na stałą weryfikacje rzetelności płatniczej naszej firmy przez Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej – partnera programu RZETELNA Firma.

Program RZETELNA Firma promuje tylko rzetelne przedsiębiorstwa.

Program Rzetelna Firma prowadzony jest pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę wyłącznie z Rzetelnymi firmami.

Stawia na uczciwość w biznesie.

Z programem RZETELNA Firma w każdej chwili, 24 godziny na dobę, dowiesz się, czy wybrana przez Ciebie firma jest uczciwa, rzetelna i wiarygodna. Jeśli chcesz mieć pewność udanej transakcji, sprawdź Certyfikat Rzetelności firmy.

Sprawdź jak to działa ?

Aktualność certyfikatu danej firmy sprawdzisz za pośrednictwem baneru Certyfikat Rzetelnej Firmy, który umieszczony jest na stronie internetowej wybranej firmy, lub wpisując kod z drukowanej wersji certyfikatu (np. jeśli firma nie ma własnej strony internetowej).

Co to jest Certyfikat Rzetelności?

Certyfikat Rzetelności to świadectwo wiarygodności, transparentności i rzetelności płatniczej Twojej firmy. Możesz go otrzymać w ramach programu Rzetelna Firma. Dzięki niemu zdobędziesz przewagę nad konkurencją i zyskasz zaufanie klientów i kontrahentów.

Program Rzetelna Firma administrowany jest przez Rzetelna Firma Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Armii Ludowej 21, 51-214 Wrocław, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy; KRS: 0000330543, kapitał zakładowy 50.000 zł wpłaconym w całości, NIP: 895-19-50-863, REGON: 020986994.

Kliknij i sprawdź nas