O Isol Bis

ISOL BIS

Jest to firma rodzinna działająca od 1989 roku w Pile oraz w Milanówku. Formę organizacyjną zmieniła w 2004 r. przyjmując obecną nazwę oraz osobowość prawną jako P.H.U. Isol Bis.

Grzejniki elektryczne to nasza specjalność

Od 1990 roku jesteśmy przedstawicielem importera profesjonalnych norweskich elektrycznych systemów grzewczych:  Glamox heating 3001, Glamox H30 oraz Norel.  Staramy się wdrażać nowoczesne technologie bezprzewodowego sterowania urządzeniami oraz systemami grzewczymi na potrzeby budownictwa jedno i wielorodzinnego oraz sektoru użyteczności publicznej. Firma nasza zaspokoiła już oczekiwania wielu instytucji i osób prywatnych.

Pomożemy w wyborze

Zajmujemy się również doborem mocy grzejników do pomieszczeń. Przy współpracy z Państwa inwestorem lub projektantem pomożemy dobrać najbardziej efektywne grzejniki do Państwa mieszkania lub lokalu. Oprócz grzejników spełniających podstawowe oczekiwania w zakresie ogrzewania, dostarczamy również system centralnego sterowania Harmony. Jest to rozwiązanie, które wspomaga sterowanie ogrzewaniem w całym budynku równocześnie, wyraźnie wypływając na obniżenie kosztów energii.

Zapraszamy do kontaktu