Grzejniki elektryczne Norel

Stylowe i ekonomiczne

grzejniki elektryczne Norel PM i LM

Grzejniki elektryczne Norel są wyjątkową kombinacją zaawansowanej wydajności z dobrym stylem. Dlatego doskonale sprawdzają się w warunkach domowych jak i komercyjnych. Wybierane są przez osoby, które cenią subtelny styl, oszczędność miejsca oraz wydajne elektryczne systemy grzewcze w rozsądnej cenie.

Przedni wylot powietrza zaprojektowany został w taki sposób aby ciepłe powietrze wychodzące z grzejnika kierowane było prosto na środek pomieszczenia. Dzięki temu szybko je nagrzewa i jednocześnie redukuje tym samym możliwość powstania zabrudzeń ścian.

grzejniki elektryczne

Szeroki wybór paneli grzewczych

Panelowe konwektorowe grzejniki Norel dostępne są w dwóch rodzajach PM – wersji kompaktowej o wysokości 35 cm profilu oraz LM w wersji z niskim profilem o wysokości 18 cm. W zależności od mocy, grzejniki posiadają inne szerokości panelu – od niecałych 38 cm do prawie 180 cm. Najmniejsze grzejniki posiadają moc 250W a największe 1500W.

Grzejniki do pokoju dziecięcego

Grzejnik zostały zaprojektowane również z myślą o najmłodszych. Panele nie posiadają żadnych ostrych krawędzi, a powierzchnie grzejników zadbano aby nie nagrzewały się do wysokich temperatur grożących poparzeniem dzieci.

Stała temperatura w pomieszczeniu

termostat KET w grzejanikach Norel

Dołączone termostaty każdemu pozwolą w prosty i wygodny sposób ustawić i zapewnić stabilną temperaturę w pomieszczeniach.
W ofercie grzejników Norel dostępne są dwa rodzaje termostatów:
KT – termostaty elektromechaniczne,
KET – termostaty elektroniczne z diodą LED.

Temperaturę ustawia się za pomocą pokrętła znajdującego się na dole z prawej strony grzejnika. W momencie załączenia się ogrzewacza zapala się zielona dioda informująca o pracy urządzenia.

Gdzie zainstalować grzejnik?

Grzejniki pracują najefektywniej jeśli są zainstalowane pod oknami. W momencie gdy chłodne powietrze z okna opada na grzejnik, czujniki termostatu wychwytują różnice temperatur i włączając grzejnik szybko nagrzewają pomieszczenie.

Pobierz dokumenty:

ikona pdf Katalog produktów Norel
ikona pdf Ulotka reklamowa
ikona pdf Cennik grzejników