Grzejniki elektryczne Glamox H30

Cechy grzejników Glamox H30

grzejniki elektryczne glamox h30

Nowoczesne konwektorowe grzejniki na miarę XXI wieku

Grzejniki linii Glamox H30 są stylowe i modne z przeczeniem do wszystkich wnętrz. Produkowane w czterech kolorach: białym, szarym, czerwonym, czarnym. Ogrzewacze Glamox H30 produkowane są z czarnymi bokami. Barwy z palety RAL: czerwony – 3020, czarny – 9005, szary 9006 , biały 9016. Lakierowane proszkowo gwarantują trwałą i mocną powłokę płyty grzewczej.

kolory grzejników elektrycznych glamox h30
kolory na powyższym zdjęciu mogą dobiegać od rzeczywistych kolorów grzejników

Szeroki wybór mocy grzejników

Grzejniki oferowane są w dwóch rodzajach.

W linii H30 H dostępne są urządzenia o mocy: 600W ,800W, 1000W, 1200W, 1400W, 2000W.
Grzejniki typu H30 L dostępne są o mocy 600W, 800W, 1000W, oraz 1200W.

grzejniki elektryczne Glamox H30

Termostaty

Grzejniki produkowane są z zintegrowanym cyfrowym, elektronicznym termostatem DT z możliwością automatycznej obniżki temperatury w nocy i dzień co redukuje zużycie energii grzewczej nawet do 25%. Inteligentny, uruchomiany przyciskami reguluje temperaturę pomieszczenia i zapamiętuje okres obniżania lub podwyższania temperatury.
Przyciski regulacji termostatu grzejnika umieszczone są w łatwo dostępnym miejscu, z prawej strony na górze ogrzewacza. Termostat posiada zakres regulacji temperatury od 5 do 35 stopni Celsjusza i pozwala zaprogramować pięcio lub siedmio-dniowym cykl pracy grzejnika. Wybrany program i nastawiona temperatura wyświetlana jest na małym ekranie LED z przodu grzejnika.

Bezpieczeństwo

  • Grzejnik jest chroniony przed przegrzaniem automatycznym wyłącznikiem bezpieczeństwa,
  • max. temperatura obudowy 90 °C
  • stopień ochrony IP 20, kasa ochronności I
  • dwubiegunowy przełącznik ON/OFF

Łatwy montaż

Grzejnik montowany jest na ścianie za pomocą wygodnej listwy montażowej, której zamocowanie nie powinno sprawić większych problemów. W razie potrzeby przestawiania grzejnika w różne miejsca, istnieje możliwość dokupienia nóżek pozwalające zamienić grzejnik w wolnostojący. Grzejnik wyposażony jest w kabel z wtyczką pozwalającą do podłączenie grzejnika do dowolnego gniazdka elektrycznego. Zasilanie 230 V.

Pobierz dokumenty:

ikona pdf Katalog produktów Glamox H30
ikona pdf Cennik grzejników